1 Slaapkamers Appartement te koop Bansko, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop comfortabel is, twee-ruimte flat in luxe complex met poorten wordt gevestigd in de skitoevlucht van Bansko die.
De flat is klaar zich binnen te bewegen - geleverd en uitgerust met noodzakelijk alles. Het is perfect als investering. De toevlucht is één van de bezigste skibestemmingen in Bulgarije. Het totale het leven gebied van de flat is 85 sq m en het bestaat uit het volgende: Woonkamer met een bankbed, TV, en een het dineren gebied wordt uitgerust dat
Het gebied van de keuken met ingebouwde elektrisch apparaten
Het westen die balkon met bergmening onder ogen zien
Slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, garderobe
Badkamers met een badkuip
De flat wordt gevestigd op de derde verdieping van het complex. Complex zelf heeft een viersterrenclassificatie en bestaat uit een hoofdhoteldeel en vier woningbouw. Het biedt aan zijn gasten en ingezetenen een kuuroordcentrum aan dat een binnen en openlucht zwembad, een sauna, een stoombad, en een Jacuzzi omvat. Er zijn ook een restaurant, halbar, en een ontvangst.