1 Slaapkamers Appartement te koop Pleven, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een flat met één slaapkamer die in noordelijk Bulgarije wordt gevestigd is, in de stad van Pleven.
De flat heeft een totaal het leven gebied van 65 sq m. De leefruimte wordt verdeeld tussen een keuken, woonkamer, grote slaapkamer, ruime gang, badkamers met toilet. De flat wordt gevestigd op de benedenverdieping, boven de kelderverdiepingen.
De flat onderging enkel onlangs een volledige vernieuwing. Eindigen is zeer hoog - kwaliteit. Absoluut alles is binnenkant veranderd en geweest gloednieuw, met inbegrip van het meubilair. Alle elektrisch apparaten zijn nog onder garantie. De muren en de plafonds zijn re-gepleisterd en geschilderd met latex met zilver-ionen (anti-vorm).
Het bezit heeft grote plaats in de stad, recht achter de pizzeria Cantonata. Het is 10 minuten van de stadstuin, vijf minuten aan Skobelev Park, scholen, kleuterschool, een kinderdagverblijf. Het gebouw is geschikt voor mensen met rolstoelen (er zijn geen stappen).