3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sofia, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het huis wordt gevestigd in een dorp in Slivnitsa gemeente, slechts 30 km van de stad van Sofia. Er is toegang het hele jaar door tot het bezit, wordt de infrastructuur in het dorp gehouden in goede voorwaarde.
Het huis heeft twee vloeren en een gebied van 76 sq m. De bouw is baksteen, in 1995 wordt gebeëindigd die. Het gebouw is in uitstekende voorwaarde, geleverd en klaar zich binnen te bewegen. Het vergt slechts minder belangrijke kosmetische reparaties. Het huis werd slechts gebruikt voor vakanties tijdens de de zomerperiode.
Het gebouw heeft twee vloeren en de lay-outbinnenkant is als volgt: Parterre - woonkamer, keuken, toilet, kast en een wenteltrap die tot de eerste verdieping leiden.
Eerste verdieping - drie afzonderlijke slaapkamers, een hal en een toilet, een terras met een wenteltrap aan het dak.
De voorwerf is terrasvormig. Er zijn verscheidene fruitbomen en daar een wijngaard. Achter het huis zijn er een garage van 21 sq m en een loods van 16 sq m met een speelplaats en een kleine pool. Het bezit wordt geschermd van alle kanten door een bakstenen muur.
Het gebied is zeer schilderachtig. Er is dichtbij een meer. Uitstekende voorwaarden om te vissen en eco-toerisme.