Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Sofia Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Sofia Sofia FR Inmueble a la venta Sofia Sofia ES Immobilien zum Verkauf Sofia Sofia DE Immobiliari in Venditap Sofia Sofia IT Immobiliën te koop Sofia Sofia NL Imoveis venda Sofia Sofia PT дома Продажа недвижимости Sofia Sofia RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Sofia, Bulgarije

£218.005 GBP | $296.629 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 61 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Sofia, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Flat met één slaapkamer, de stylishly geleverde en vernieuwde bepaalde de plaats van 50 meters van het Nationale Paleis van Cultuur en de Brug van Minnaars.
De flat is licht, zonnig, met een panorama. Het is op de eerste verdieping van de vijf in a in een klein baksteengebouw met een lift. De bouw profiteert met gehandhaafd gedeeld pari en een dak in perfecte voorwaarde. Het bouwjaar is 1970.
De flat wordt volledig vernieuwd volgens luxenormen. Het is geschikt om zowel te leven en te verhuren en RBNB. Het vloergebied is 60.54 vierkante meters. De flat bestaat uit een woonkamer, een keuken met een terras, een slaapkamer, een hal, een badkamers en een toilet. De prijs omvat ook een zolder van 8 sq m. en een kelderverdieping van 4.5 sq m.
Centraal verwarmen. Er is ook airconditioning.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In The Capital Sofia
Postcode:
Plaats: Sofia
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 61 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
10
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Sofia | Sofia Verminderd Vastgoed | Sofia Luxe Vastgoed | Sofia Goedkoop Vastgoed | Sofia Appartement te koop