3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Burgas, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop volledig geëindigd en geleverd is, huis op 3 niveaus die enkel 5 km van de stad van Burgas wordt gevestigd.
Het huis heeft een totaal het leven gebied van 395 sq m. Het wordt voortgebouwd op een perceel van land met grootte 1157 sq m. Het gebouw heeft HANDELING 16 toestemming voor gebruik. Het wordt voorzien van driefasenelektriciteit en water van zijn eigen boorgat. Er zijn het lokale die verwarmen, zonnepanelen, met een 200l boiler worden uitgerust.
De distributie binnen het huis is als volgt: Benedenverdieping - ketelruim, 2 grote ruimten. De benedenverdieping heeft kwaliteit het waterdicht maken van de stichting en de drainage.
Parterre - gang, slaapkamer, woonkamer, keuken-dinerende ruimte, extra ruimte voor de keuken, badkamers met een toilet.
Eerste verdieping - 2 slaapkamers, badkamers met WC, een andere WC, woonkamer, groot verglaasd terras.
Het bezit wordt gevestigd in een aardige en vreedzame plaats, dichtbij een bos en het Meer Mandra. Het meest dichtbijgelegen strand bedraagt 8 km (Kraymore).