Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Razgrad Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Razgrad Razgrad FR Inmueble a la venta Razgrad Razgrad ES Immobilien zum Verkauf Razgrad Razgrad DE Immobiliari in Venditap Razgrad Razgrad IT Immobiliën te koop Razgrad Razgrad NL Imoveis venda Razgrad Razgrad PT дома Продажа недвижимости Razgrad Razgrad RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Razgrad, Bulgarije

£26.386 GBP | $35.902 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 56 m2
Oppervlakte grond: 1,000 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Razgrad, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een huis in een klein, stil dorp dichtbij de stad van Razgrad (15 het km- noorden dat) is wordt gevestigd.
Het huis heeft twee vloeren en een gebouwd gebied van 56 sq m. De lay-out van de ruimtenbinnenkant gaat als volgt:
Parterre - twee ruimten, een keuken, een gang en een interne trap aan de eerste verdieping.
Eerste verdieping - één grote onvolledige ruimte, die de nieuwe eigenaar de kans bieden om het volgens zijn eigen smaak te voltooien.
De badkamers en het toilet zijn buiten, maar het is mogelijk om binnen te bouwen. Het bezit heeft een garage met een afvoerkanaal en een kelderverdieping, ook een de zomerkeuken met een open haard en verscheidene landbouwgebouwen met een serre.
Geplant in de werf worden een wijngaard en vele verschillende fruitbomen.
Het bezit heeft elektriciteit en water. Het huis bevindt zich op een centrale geasfalteerde straat.

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In Vacation Place
Postcode:
Plaats: Razgrad
Regio: Razgrad
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 56 m2
Oppervlakte grond: 1,000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Razgrad | Razgrad Verminderd Vastgoed | Razgrad Luxe Vastgoed | Razgrad Goedkoop Vastgoed | Razgrad Huizen-Villa te koop