Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pleven Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Pleven Pleven FR Inmueble a la venta Pleven Pleven ES Immobilien zum Verkauf Pleven Pleven DE Immobiliari in Venditap Pleven Pleven IT Immobiliën te koop Pleven Pleven NL Imoveis venda Pleven Pleven PT дома Продажа недвижимости Pleven Pleven RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pleven, Bulgarije

£90.052 GBP | $121.861 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 800 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pleven, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop twee huizen delend de zelfde werf is, gelegen in een groot, ontwikkeld dorp enkel een paar km van Pleven. Het bezit is in het centrale deel van het dorp dichtbij het belangrijkste vierkant.
Het eerste huis heeft een totaal het leven gebied van 70 sq m. Het is in perfecte voorwaarde, na belangrijke vernieuwing. Het profiteert met nieuw dak met goten, externe, interne en dakisolatie, de vensters van pvc, nieuwe ingangsdeur, nieuwe binnenlandse deuren, het nieuwe elektro bedrading en door buizen leiden. Het heeft muren en plafonds, granietvloeren, enz. gepleisterd en geschilderd. Het huis bestaat uit een gang als kitchenette, ruime woonkamer, slaapkamer, en badkamers met een toilet wordt gebruikt dat. Het verwarmen is via twee airconditioners.
Het tweede huis heeft een gebied van 94 sq m. Het is met behoefte aan belangrijke vernieuwing. Het dak is in goede voorwaarde. Het bestaat uit een gang, twee slaapkamers en een grote woonkamer. Er is ook een kelderverdieping met binnenverbinding.
De werf wordt genivelleerd en goed gehandhaafd. Er zijn concreter gangen, goed en een barbecue. Er is ook een garage met een gebied van 19 sq m en een loods.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Near Town
Postcode:
Plaats: Pleven
Regio: Pleven
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 800 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pleven | Pleven Verminderd Vastgoed | Pleven Luxe Vastgoed | Pleven Goedkoop Vastgoed | Pleven Huizen-Villa te koop