4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het huis wordt gevestigd in een aardig dorp, 100 m van de hoofdweg en 40 km van Vratsa, 150 km van Sofia.
Het huis heeft 2 vloeren - ongeveer 50 vierkante meters per vloer. De lay-outbinnenkant is als volgt: Parterre - zaal, 2 slaapkamers, een gang en een badkamers.
Eerste verdieping - zelfde distributie, slechts zonder de badkamers. Er is een verglaasd terras eveneens op de eerste verdieping.
Alle vensterjoineries zijn houten. Het huis wordt geleverd met oud meubilair.
Het bezit heeft kabel, Internet en videotoezicht. Er is automatische verlichting van het volledige gebied van de werf. Er zijn zowel elektriciteit als water. Het verwarmen is via het woodburning van fornuizen.
Het bezit heeft een werf van ongeveer 1000 sq m. Daarin zijn er verscheidene landbouwgebouwen van ongeveer 100 vierkante meters. Er zijn verscheidene die nutsruimten voor hout en opslag worden gebruikt. De werf heeft ook een put met een pomp en een sceptische put. Er zijn 8 fruitbomen + 2 okkernootbomen. Het bezit is volledig geschermd met een stevig-gebouwde omheining.