2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een uniek die vakantiebezit in de wijngaarden Vrachan wordt gevestigd is, slechts 7-10 minuten van de stad van Vratsa zelf.
Het bezit bestaat uit van een hoofdhuis, dat uit twee vloeren en een tweede, van één verdieping huis bestaat. De distributie van het two-storey huis gaat als volgt: Parterre - keuken, slaapkamer en een gang, en een grote veranda van 18 sq m.
Eerste verdieping - ruime slaapkamer met een terras die verbazende panorama's openbaren.
Het kleinere huis bestaat uit van het volgende: Reusachtige 38 sq m ruimte met een badkamers en een toilet. Deze bouw is geschikt voor een gasthuis of een eetkamer.
Het totale het leven gebied van de twee gebouwen samen is 90 sq m. Beide huizen worden voorzien van water van een put. De gebouwen zijn goed geïsoleerd, hebben vervangen daken en de vensters, verkochten volledig geleverd. Het hoofdgebouw heeft het lokale verwarmen.
In de yard is er ook een de zomerbarbecue, die met alles uitgerust is u, een hoek van kinderen met schommeling en een trampoline, een zwembad wenst.