2 Slaapkamers Appartement te koop Pomorie, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij brengen aan uw aandacht deze uitstekende 130 vierkant-meterflat, gelegen die aan de 5de verdieping van een gebouw van de kwaliteitsbaksteen in 2011 wordt voltooid. De flat is ideaal voor zowel woonplaats het hele jaar door als voordelige huurkansen.
De flat kenmerkt goed-gedachte-uit een lay-out, bestaand uit 2 slaapkamers en een afzonderlijke studio, verzekerend bewegingsruimte voor ontspanning, het werk, en vermaak. Opscheppend een eerste plaats enkel 200 meters van het overzees, is het bezit uitstekend voor die die naar een de zomerterugtocht streven. De flat wordt omringd door een reusachtig terras, waar u kunt genieten van gelijk makend zich het verzamelen met vrienden, terwijl het staren bij de meningen.
Het complex omvat een luxe zwembad ter plaatse, perfect voor het verfrissen van onderdompelingen en ongehaaste middagen in de zon. Er is een lift, die toegang tot de flat verlenen. De flat zelf komt met al materiaal en het leveren.
Akte 16 werd ontvangen in 2011.