4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Veliko Tarnovo, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een volledig vernieuwd is, geleverd die huis in een keurig dorp wordt gevestigd, 28 km van Veliko Tarnovo en 15 km van de stad van Pavlikeni.
Het huis is op twee vloeren. Het bestaat uit 4 slaapkamers in totaal, twee interne badkamerss/toiletten en een woonkamer en een keuken op het parterre. Het huis is geïsoleerd. Er zijn nieuwe houten vloerdekking en houten plafondpanelen. Het huis wordt verwarmd via 5 omschakelaarsairconditioners met WiFi en afstandsbediening. Er zijn een videotoezichtsysteem voor het volledige bezit, evenals Internet. Alle die vensters zijn drievoudig met kglas en vier seizoenen worden verglaasd. Het volledige dak van het huis is vernieuwd. Alle houten stralen zijn nieuw evenals de goten. Het totale het leven gebied van het huis is 90 sq m.
In de tuin zijn er 4 parkeerplaatsen, extra bijgebouwen, evenals een afzonderlijke herberg. De grootte van de tuin is 900 sq m.
Het bezit wordt gevestigd op een geasfalteerde weg, in het centrum van het dorp, naast het park met toegang het hele jaar door.