Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Provadiya Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Provadiya Varna FR Inmueble a la venta Provadiya Varna ES Immobilien zum Verkauf Provadiya Varna DE Immobiliari in Venditap Provadiya Varna IT Immobiliën te koop Provadiya Varna NL Imoveis venda Provadiya Varna PT дома Продажа недвижимости Provadiya Varna RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Provadiya, Bulgarije

£49.059 GBP | $66.195 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 104 m2
Oppervlakte grond: 114 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Provadiya, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een huis voor verkoop in het centrum van Provadiya, het district dat van Varna wordt gevestigd. Het huis is in algemene goede voorwaarde. Het vereist verfrissend vernieuwing van de binnenkant. Het bezit profiteert met eerste plaats, in dichte nabijheid aan het stadscentrum en de markt, die tot dagelijkse activiteiten maken een wind.
Lay-out:
Parterre - twee ruimten, één die als geschikt toilet, terwijl de andere transformaties in een het welkom heten woonkamer met een volledig gepaste keuken voorkomen.
Eerste verdieping - verrukkelijk terras, twee slaapkamers, tweede woonkamer met een keuken in bijlage. Een goed-benoemd badkamers en een toilet voltooien het hoogste niveau.
Het huis heeft een totaal het leven gebied van 104 sq.m. Gebouwd in 1965, wijst dit huis op een leeftijdlooze architecturale stijl, mengend klassieke charme met modern gemak. Het dak is onlangs vervangen.
Het bezit omvat ook een garage.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In Town
Postcode:
Plaats: Provadiya
Regio: Varna
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 104 m2
Oppervlakte grond: 114 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
24
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Provadiya | Provadiya Verminderd Vastgoed | Provadiya Luxe Vastgoed | Provadiya Goedkoop Vastgoed | Provadiya Huizen-Villa te koop