1 Slaapkamers Appartement te koop Sofia, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Uitstekende die met één slaapkamer, baksteenflat in Banishora district, Sofia wordt gevestigd.
Het gebouw wordt ontworpen en door een gevestigde bouwer, zonder compromis in kwaliteit gebouwd. Het heeft luxe gedeeld delen, veiligheid en toezicht. De maandelijkse onderhoudsprijs is BGN 57. Het gebouw heeft een vergunning (HANDELING 16) in Augustus 2022 ontvangen.
Op het grondgebied van complex zijn er vele groene gebieden en een speelplaats van kinderen. Het wordt gevestigd dichtbij een metro post, openbaar vervoereinden, kruidenierswinkelopslag, restaurants.
De aangeboden flat is op de 5de verdieping van de 9. Het heeft zuidwestenblootstelling en een totaal het leven gebied van 69.22 sq m. Het bestaat uit een hal, woonkamer met kitchenette, slaapkamer, badkamers met toilet en balkon, dat van beide ruimten wordt betreden. Komt uitgerust met afzet voor airconditioners en schrijnwerkerij de van uitstekende kwaliteit van pvc.