Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Varna Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Varna Varna FR Inmueble a la venta Varna Varna ES Immobilien zum Verkauf Varna Varna DE Immobiliari in Venditap Varna Varna IT Immobiliën te koop Varna Varna NL Imoveis venda Varna Varna PT дома Продажа недвижимости Varna Varna RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Varna, Bulgarije

£61.940 GBP | $83.819 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 50 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Varna, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij brengen aan uw aandacht een flat met één slaapkamer, geleverde die in kwart Galata van de stad van Varna wordt gevestigd. De flat profiteert met directe overzeese mening. Het bestaat uit een woonkamer met kitchenette, ruime slaapkamer, badkamers met badkuip en toilet, en 2 terrassen. De schoon-leeft ruimte (zonder de gedeelde delen) is 50 sq m.
Het gebouw wordt goed-gehandhaafd, regelmatig hebben schoongemaaktd gedeelde delen. Er is gecontroleerde toegang tot de belangrijkste ingang, de ondergrondse garages en een eigen privé binnenplaats (in de binnenplaats zijn er een barbecue, een kleine pool, een sauna, fruitbomen).
Het gebouw is enkel 500m van het strand. Binnen directe nabijheid is er een restaurant, kruidenierswinkelopslag, school, bushalte.
Wij bieden nog meer flats in het zelfde gebouw aan. Contacteer ons voor meer details.
Er is een mogelijkheid om een parkeerplaats van 20 vierkante meters in een ondergrondse garage te kopen.

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In Town
Postcode:
Plaats: Varna
Regio: Varna
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 50 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
19
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Varna | Varna Verminderd Vastgoed | Varna Luxe Vastgoed | Varna Goedkoop Vastgoed | Varna Appartement te koop | Varna Appartement Zwembad te koop