5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Varna, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een vast lichaam is, drie-verhaal huis in de stad van Dolni Chiflik wordt gevestigd die. Het huis biedt een totaal het leven gebied van 312 sq m (104 sq m per vloer) aan en bestaat uit met de volgende lay-out:
Benedenverdieping - vier ruimten, badkamers en toilet. Er is ook een commercieel gebouw (winkel) van 50 vierkante meters in bijlage aan het.
Eerst en tweede woonvloeren - elk heeft een afzonderlijke ingang, een keuken, een grote woonkamer, een slaapkamer, een studie, een afzonderlijk badkamers en een toilet, twee terrassen met een totaal gebied van ongeveer 10 sq m.;
Zolder - van 90 sq m met plafondhoogten van 60 cm aan 220 cm met de mogelijkheid van omzetting in een woonvloer.
Alle vloeren in het huis zijn gebeëindigd met natuurlijk parket, laminaat, marmer en terracotta. In de woonkamer op de tweede woonvloer is er een ingebouwde Franse open haard met lucht het verwarmen buizen die voor het verwarmen van de volledige vloer dienen. De vensters in het volledige bezit zijn vervangen. Nieuwe 8 werden cm- isolatie geplaatst in het volledige huis, en in 2011, werd een belangrijke reparatie van het dak gemaakt.
Het land waarop het huis wordt gebouwd heeft een totaal gebied van sq 700. m. In de werf, is er een garage voor twee auto's en een barbecue. Er zijn talrijk fruit en sierbomen, evenals een uitgebreid gazon. Er is een serre met een gebied van 18 vierkante meters, bergruimten.
Het huis wordt verkocht met het beschikbare meubilair.
Het bezit wordt gevestigd op een stille straat in dichte nabijheid aan het stadscentrum, met alle naburige bedekte straten.