3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Levski, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Heb een blik bij dit charmante landelijke Bulgaarse bezit voor verkoop die in een vreedzaam goed ontwikkeld dorp van Gradishte wordt geregeld, weg sluit het gebied Plever en tezelfdertijd zeer aan stad 55km van Veliko Tarnovo.
Het bezit vertegenwoordigt onlangs vernieuwd één verdiepings comfortabel huis dat perfecte combinatie tussen het moderne vreedzame comfort en het dorp is. Het totale het leven gebied is rond 130 sq.m. Het gaan door een gang zal u het leven/de eetkamer bereiken die u de mogelijkheden geeft om uit te koelen, samenkomend vrienden, familieleden. Er zijn twee hoofdslaapkamers elke één uit zijn eigen badkamers/toilet voor uw comfort bestaat. Van één van de slaapkamers is er toegang tot een kleedkamer die garderobes kenmerkt, maar er zijn potentieel om in een derde slaapkamer zijn teruggekeerd. De ruimten wordt vrij wijd en gehad ook directe toegang tot de tuin vooraan.
Naast de leiding is het huis gebouwd een keuken die volledig uitgerust is en er ook extra toilet en ook met afzonderlijke toegang tot de mooie voortuin is. De houten interne trap leidt tot de hogere vloer waar er extra zolderslaapkamer is.
Bij Thbenedenverdieping is er een kelderverdieping waar alle muren steen één zijn en nadat het eindigen zou kunnen zijn een mooi het leven/het dineren gebied of een andere slaapkamer met zijn eigen charmant steenkarakter. Enkele toekomst is de nieuwe vensters van pvc, houten vloer, gelamineerde vloer, terracotta, geschilderde muren, buiten isolatie, nieuw loodgieterswerk.
De tuin spreidt meer dan 1650 sq.m uit. Er zijn goed juist voor het huis voor irrigatie de tuin. Op de rechterkant van het huis zijn er schuilplaatsBBQ gebiedsideal voor recreatie, uit koelend tijdens de hete en zonnige dagen. Er is ook een extra landbouwbedrijfgebouw waar u sommige van uw personeel of pakhuis kunt houden. Er is een parkeerterrein voor minstens 4 auto's. En ook behandelde ruimte voor Jacuzzi.
Het dorp wordt goed ontwikkeld en heeft alle hoofdbelevingswaarde die u nodig hebt: winkels, openbaar vervoer, postkantoor, station, enz.
Afstanden:
Pleven 56km
De stad van Levski: 6.5 km
Veliko Tarnovo: 53km
Roemeense grens, Svishtov, de rivier van Donau: 51km
Sofia: 220km
Het dorp wordt gevestigd in centraal Noordelijk Bulgarije, op de weg tussen de steden van Levski en Pavlikeni. In het algemeen, is het dorp mededeelzaam, is er een station op de lijn Sofia - G. Oryahovitsa - Varna. Twee stromen vloeien door het dorp. wordt genoemd Droge bar. Aan het zuiden van het dorp is de plaats van Taraklaka (Nrebenovo). Het is als een park, met eeuw-oude eiken bomen. Dichtbij het, in de noordwestenrichting, stroomt de rivier Osam. Het land van het dorp van Gradishte is zeer divers - vruchtbare gebieden, schaduwrijke bossen, evenals verscheidene oude bedden van de rivier Osam, die hardnekkige vissers verleiden.