1 Slaapkamers Appartement te koop Bansko, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop volledig geëindigd is, gloednieuwe, twee-ruimte flat met een uitzonderlijk panorama van bergen Pirin en Rila.
De flat wordt gevestigd in een complex met poorten met een goede plaats - de gang van slechts 10 minuten van het skigebied. De complexe grenzen het nationale park Pirin!
De flat ziet zuidoosten onder ogen. Het is op de 4de verdieping van de 6 in het complex. Het bestaat uit een hal, een ruime woonkamer met een kitchenette, een groot terras, een slaapkamer. De flat heeft ook één badkamers, die met een badkuip en een toilet uitgerust is.
De onderhoudsprijs omvat Internet, televisie, het schoonmaken, het aansteken en behoud van de gemeenschappelijke gebieden in de werf en binnen de gebouwen. Het omvat ook 24/7 levende veiligheid, sneeuwverwijdering, het schoonmaken van de parkeerterreinen, de reparaties, de ontvangst en anderen. De lift in de bouw werkt het hele jaar door allen.