Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Byala Slatina Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Byala Slatina Vratza FR Inmueble a la venta Byala Slatina Vratza ES Immobilien zum Verkauf Byala Slatina Vratza DE Immobiliari in Venditap Byala Slatina Vratza IT Immobiliën te koop Byala Slatina Vratza NL Imoveis venda Byala Slatina Vratza PT дома Продажа недвижимости Byala Slatina Vratza RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Byala Slatina, Bulgarije

£16.064 GBP | $21.675 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 110 m2
Oppervlakte grond: 1280 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Byala Slatina, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het Huis van het dorp voor Vernieuwing in een Werf van 1280 sq.m., 38 km aan Vratsa
Het bezit wordt gevestigd in een aardig dorp in noordwestelijk Bulgarije en is enkel ongeveer 20 km aan de meest dichtbijgelegen kleine stad van Byala Slatina, 38 km aan stad Vratsa en 125 km aan de stad van Sofia en de Internationale Luchthaven van Sofia.
Want de verkoop een baksteenhuis die op 2 niveaus een totale ruimte van 110 vierkante meters aanbieden is. Het gebouw is in goede structurele voorwaarde maar vergt vernieuwing alvorens binnen zich te bewegen. De elektriciteit en het water zijn beschikbaar. De werf is 1280 vierkante meters met overvloed van vrije te gebruiken ruimte aangezien u dit wenst. De open meningen van Nice. Goede toegang tot het bezit.
Het dorp is groot en levendig en hier zult u een communautair centrum, kleuterschool, school evenals sommige winkels en bars vinden. Het vervoer van de bus aan de naburige dorpen en de steden is vaak beschikbaar. Alle mededelingen. Het gebied biedt goede voorwaarden om te vissen, recreatie en landelijk toerisme aan.
De Samenvatting van het bezit
Water SupplyStore RoomParkingNeeds RenovationGood ConditionFruit TreesElectricityCellar
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Byala Slatina
Regio: Vratza
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 110 m2
Oppervlakte grond: 1280 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
26
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Byala Slatina | Byala Slatina Verminderd Vastgoed | Byala Slatina Luxe Vastgoed | Byala Slatina Goedkoop Vastgoed | Byala Slatina Huizen-Villa te koop