2 Slaapkamers Appartement te koop Sofia, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij brengen aan uw aandacht een ruime flat met twee slaapkamers die in Vrabnitsa wordt gevestigd 1 kwart van Sofia.
De flat maakt deel uit van een onlangs gebouwde woningbouw. Het is op zijn parterre, net boven de garages. Het bezit schept een totaal het leven gebied van 101 vierkante meters (86.10 vierkante meters van schone ruimte) op.
De ruimte wordt tussen grootmoedige hal verdeeld die een gebied perfect voor een ingebouwde garderobe kenmerken. De flat bestaat uit twee badkamerss, met inbegrip van een natte ruimte, een goed-benoemde die woonkamer foutloos met een een het dineren gebied en keuken wordt verbonden, verder twee comfortabele slaapkamers, en twee het uitnodigen terrassen.
Het gebouw zelf wordt geconstrueerd gebruikend slechts hoogste-kwaliteitsmaterialen, verzekerend duurzaamheid en levensduur. Het is gemakshalve gevestigde enkel meters vanaf de metro van Beli Dunav post. Het gebied biedt toegankelijkheid aan essentiële belevingswaarde en vervoersverbindingen aan.