3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een twee-verhaal huis met een ruime die werf in een stil landdorp is wordt gevestigd, dichtbij de stad van Vratsa.
Ontdek de perfecte combinatie van de landbehaaglijkheid en stad belevingswaarde in dit prachtige bezit! Met een totaal het leven gebied van 75 sq m, biedt dit huis aan:
Parterre - ruime woonkamer met gecombineerde kitchenette, één slaapkamer, gang, badkamers en toilet.
Eerste verdieping - twee lichte ruimten, een grote woonkamer, een tweede badkamers en een toilet die vernieuwing en drie terrassen vergen.
Het bezit schept zijn indrukwekkende sq.m werf 1280 op. Het omvat een garage en een extra loods voor het huis.
Het huis wordt gevestigd in het centrum van het dorp, dichtbij het park. Het bezit is ideaal voor zij die stil en de schoonheid van het landleven maar verbonden willen taxeren blijven met het stedelijke milieu.