1 Slaapkamers Appartement te koop Plovdiv, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij brengen aan uw die aandacht een flat voor verkoop op Peshtersko Shosse Blvd., in de stad van Plovdiv wordt gevestigd.
De flat is gelegen aan de 2de verdieping van een nieuw de bouwdeel van woon complex met poorten. Het gebouw bestaat uit van een totaal van 5 flats. Het heeft een lift en een beveiligde toegang.
De aangeboden flat overspant een totaal het leven gebied van 50 vierkante meters. De leefruimte wordt verdeeld tussen een keuken, woonkamer, slaapkamer, badkamers, toilet, en een gang. De prijs omvat ook een kelderverdieping voor extra opslag.
De flat komt uitgerust met alle toestellen en meubilair, met inbegrip van een koelkast Indesit en een diepvriezer, een Scherpe magnetron, een wasmachine Indesit, een het kooktoestel van Hanze en trekkerkap, een airconditioner Daikin, een keukenlijst met stoelen, en een koffietafel. De slaapkamer kenmerkt een opmaker en een garderobe.
Het gebouw is gemakshalve gesitueerd dichtbij parken, kleuterscholen, scholen, evenals grote hypermarkets Lidl en Lexi.