5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sozopol, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een groot is, losgemaakt die huis in een mooi dorp in gemeente Sozopol wordt gevestigd, gebied Burgas.
Het huis schept twee woonvloeren en een zolder, een garage in de werf en een afzonderlijk parkeerterrein in de tuin op.
Distributie binnen het huis:
Parterre (twee ingangen) - verglaasd terras, een woonkamer met een eetkamer en een keuken, en een afzonderlijke ruimte - een slaapkamer of een bureau. In de woonkamer is er een open haard die de volledige ruimte verwarmt, daar is ook airconditioning, een badkamers met een toilet, een brede gang, leiden een paar treden neer tot een kleine bergruimte. Op het parterre zijn er ook een andere ruimte met een keuken, badkamers en afzonderlijke sauna, ketelruim en opslag.
Eerste verdieping - hal, keuken, een andere ruimte en een kleine kast of een garderobe, badkamers met toilet. Er zijn ook twee slaapkamers, één met een groot terras, een keuken met een terras, en een badkamers met een toilet.
Zolder vloer - 3 afzonderlijke ruimten.
Het huis is volledig klaar voor het leven. Er zijn overal radiators. De boiler loopt op hout en steenkool. Het bezit heeft zijn eigen watersonde, Internet, 3 externe camera's, een stevige omheining rond het volledige perceel.
Het bezit wordt gevestigd in een stille plaats aan het begin van het dorp. De goede buren aan één kant, en niemand leven op de overkant, en er zijn geen mensen die op de overkant ook niet leven. Het dorp is 20 km van Burgas en 20 km van Sozopol, en het Park Otmanli is ongeveer 7 km van het meest dichtbijgelegen strand.