2 Slaapkamers Appartement te koop Varna, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor verkoopisa nieuwe, geleverde die flat in één van de nieuwste en aantrekkelijkste woonwijken van de stad van Varna wordt gevestigd - Wind!
De flat schept totaal het leven gebied van 84 sq m. op. Het is op de tweede woonvloer van de vijf in het gebouw. Het bestaat uit een ruime woonkamer met een keuken, twee slaapkamers, een gang en een badkamers met een toilet. Er zijn twee terrassen - één overziend het overzees en de tweede overziend het park.
Dit is een zeer prestigieus gebied - dichte nabijheid aan de Overzeese Tuin, dicht bij vele hoofdweggen, openbaar vervoereinden. Er is snelle en gemakkelijke toegang tot de nabijgelegen overzeese toevlucht.
De prijs voor deze flat omvat een parkeerplaats en een kelderverdieping.
De flat heeft permanente, op lange termijn huurders. Zeer goed om voor investeringsdoeleinden te kopen.