Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Vratsa Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Vratsa Vratza FR Inmueble a la venta Vratsa Vratza ES Immobilien zum Verkauf Vratsa Vratza DE Immobiliari in Venditap Vratsa Vratza IT Immobiliën te koop Vratsa Vratza NL Imoveis venda Vratsa Vratza PT дома Продажа недвижимости Vratsa Vratza RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije

£6.512 GBP | $8.787 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 60 m2
Oppervlakte grond: 1350 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bulgarian House Ltd
Kunka Boneva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Bulgaarse aanbieding van het Huis voor verkoop een landelijk bezit in gebied Vratsa. Zeer goedkoop landelijk bezit met grote potentiële en stille plaats.
Oud buitenhuis met bijlage en perceel van land dat in de rand van een groot dorp dichtbij rivier, heuvels en gebieden wordt gevestigd 50 km vanaf Vratsa, Bulgarije. Het huis heeft één vloer en houdt vijf gebouw - lobby, gemeenschappelijke ruimte en drie meer ruimten die slaapkamer, woonkamer en keuken waren.
De bijlage dichtbij het hoofdgebouw dat aan greep grote gang, ruime woonkamer met het dineren gebied en kitchenette evenals een afzonderlijk gebouw wordt gebruikt dat als badkamers werd gebruikt.
Het bezit heeft lopend water en elektriciteit dat tijdelijk wegens het onbruik worden afgesneden en inwoners maar kan herstelde op bestelling zijn. Het bezit heeft goed ook een privé waterbron - een zoet water dat in het verleden voor irrigatie van de tuin werd gebruikt.
Het dorp heeft regelmatige busverbindingen aan de stad, aan de regionale stad Vratsa en het nationale kapitaal Sofia. Aan afstand van luchthaven is Sofia een 114km.

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Vratsa
Regio: Vratza
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 60 m2
Oppervlakte grond: 1350 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
25
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Vratsa | Vratsa Verminderd Vastgoed | Vratsa Luxe Vastgoed | Vratsa Goedkoop Vastgoed | Vratsa Huizen-Villa te koop