3 Slaapkamers Appartement te koop Nessebar, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
De Flat van de Penthouse van de luxe met een gebied van?? 278 sq.m die op de 5de verdieping in één van de mooiste gebouwen in Nessebar wordt gevestigd.
De flat bestaat uit een ruime woonkamer met kitchenette, 3 slaapkamers, 3 badkamerss, 3 terrassen die zuiden en noordoosten onder ogen zien. Van de zaal is er toegang die tot een ruim terras met een Jacuzzi, het overzees en de zandduinen overzien. Elke ruimte is uitgerust met airconditioning, douchecabines met hydromassageeffect in de badkamerss.
De keuken van de luxe met nieuwe toestellen en hoog - van de kwaliteitsvloer en muur bekledingen.
Het wooncomplex voor het permanente leven wordt gevestigd 100 m van het Strand van het Zuiden en 500 m van het oude deel van de stad. Dichtbij complex zijn er winkels, apotheken, banken, school, kleuterschool, restaurants, koffie. De complexe werkzaamheden allen het hele jaar door.
Op het grondgebied van complex is er een gymnastiek, kuuroordcentrum (binnenpool, stoombad, sauna, Jacuzzi, ontspanningsgebied), de speelplaats van kinderen, veiligheid met videotoezicht.
De jaarlijkse onderhoudsprijs is 11 euro/sq.m. - De de dienstprijs omvat gebruik van het kuuroordcentrum en gymnastiek.
A+
Uw energieklasse is A
A
B
C
D
E
F
G
H
Buitenkant
Balkon
Andere Eigenschappen
24H veiligheid
Balkon
Tuin
Gymnastiek
Binnen Pool
Jacuzzi
De speelplaats van jonge geitjes
Sauna
KUUROORD
Video toezicht
??
?
?? ??
?? ??