1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pravets, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Toneel Landelijke Villa met een Werf van 1000 sq.m op een Gebied van de Berg 60 km aan Sofia
Gesitueerd in een aardig en kalm dorp in westelijk Bulgarije is het bezit enkel ongeveer 2 km aan de meest dichtbijgelegen stad van Pravets en 60 km aan de Internationale Luchthaven van Sofia. Pravets is een aangewezen bestemming door golfminnaars, aangezien het groot parkland-stijl een golf-cursus deel van het golf & het kuuroord complex in de stad heeft.
Want de verkoop een aardige villa op 2 niveaus in goede structurele voorwaarde is. Elke vloer heeft één ruimte en er is ook een kelder. De elektriciteit en het water zijn beschikbaar. De werf is 1000 vierkante meters en er zijn wat fruitbomen en overvloed van te gebruiken ruimte aangezien u dit wenst. Omringd door een massieve omheining die privacy verzekeren. Goede weg aan het bezit. Verbazende bergmeningen, kalmte; schone berglucht. Perfectioneer voor recreatie of het permanente leven.
Het dorp is zeer aardig en goed-georganiseerd. Het heeft ongeveer 630 inwoners en hier zult u een stadhuis, een communautair centrum, een school, een postkantoor, een medische hulp evenals een aantal winkels vinden. Het vervoer van de bus aan de grotere regelingen in het gebied is vaak beschikbaar. Notulen enkel vanaf grote steden die alle gemakken en vermaak aanbieden.
De Samenvatting van het bezit
De Levering van TreesGood ConditionParkingStore RoomWater van CellarElectricityFruit