4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Cherven Bryag, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Groot Bezit met 2 Huizen en Extra Gebouwen in een Werf van 550 sq.m in een ToneelStad 50 km aan Pleven
Het bezit is gesitueerd in de kleine en trillende stad van Koynare, die enkel 15 km aan de volgende stad van Cherven Bryag, 50 km aan Pleven en ongeveer 150 km aan de hoofdstad van Sofia en de Internationale Luchthaven van Sofia is.
Want de verkoop twee aangrenzende stevige baksteenhuizen die een totale leefruimte van 100 vierkante meters aanbieden is. Het oudere huis bestaat uit twee ruimten en een gang met een gootsteen. Het nieuwere gebouw heeft een uitgeruste keuken, badkamers met een boiler, een ruime woonkamer en 1 slaapkamer. De gebouwen zijn structureel correct en in leefbare voorwaarde; al materiaal en het meubilair zijn inbegrepen in de prijs/electric fornuizen, de koelkast/de diepvriezer, de eettafel met stoelen, bedden, garderobe, banken, enz. Pvc- raamkozijnen helemaal over; originele houten bevloering; elektriciteit en watervoorziening; correct dak zonder lekkages. Er zijn ook een grote kelderverdieping en een zolderruimte in goede bruikbare voorwaarde. De huizen hebben afzonderlijke ingangen en konden door twee families worden gebruikt.
Het bezit omvat een de zomerkeuken van 16 sq.m kenmerkend een uitgeruste keuken en een bergruimte. De werfgrootte is 550 vierkante meters en het omvat: een paar extra /farm/ gebouwen; diverse fruitbomen; een wijngaard; een water-put met elektrische pomp; buiten gootsteen; buiten toilet; steen terrassen die van de ingangspoort beginnen en tot alle gebouwen leiden; concreet platform voor parkerenvoertuigen. Gevestigd op een vreedzame geasfalteerde straat die gemakkelijke toegang all-year-round verlenen.
De stad is zeer goed-georganiseerd en biedt alle gemakken aan men kan vereisen: scholen, kleuterschool, medisch centrum, postkantoor, politiebureau en een aantal winkels, restaurants en bars. De reeks op de linkeroever van de Rivier Iskar en omringd door mooie aard, de regeling is zeer charmerend en perfect voor vakantie of leven het het hele jaar door. Het gebied biedt ook grote voorwaarden voor eco en landelijk toerisme, visserij en recreatie aan.
De Samenvatting van het bezit
ElectricityWater SupplyFurnishedFireplaceSummer KitchenStore RoomBathroomWellCellarFruit TreesParkingGood ConditionFarm BuildingDouble GlazingWell - geneigde tuin