3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Roman, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Charmant Huis op 2 niveaus met Extra Gebouwen in een Dorp van de Berg 100 km aan Sofia
Het bezit is gesitueerd in een mooi bergdorp in noordwestelijk Bulgarije en is enkel 5 km aan de volgende kleine stad van Romein, 38 km aan Vratsa en 100 km aan de stad van Sofia. De rivier Iskar verdwijnt ongeveer 1 km en biedt goede visserijmogelijkheden. Het mooie Klooster Strupets is ook weg ongeveer 1 kilometer.
Want de verkoop een stevig huis die op 2 niveaus een totale leefruimte van 110 vierkante meters is aanbieden, met van 3 ruimten op elke vloer. De elektriciteit en de watervoorziening zijn beschikbaar; het gebouw is structureel correct. De veranda biedt mooie meningen van de omringende aard aan. Naast het huis is een de zomerkeuken met een badkamers. De werf is 700 sq.m en er zijn een paar landbouwbedrijfgebouwen en een garage. De weg van het asfalt verleent gemakkelijke toegang all-year-round tot het bezit. De vreedzame plaats met schone lucht en aardige meningen, perfectioneert voor vakantie of leven het het hele jaar door.
Het dorp is klein en goed-georganiseerd, met ongeveer 240 inwoners en daar zult u een communautair centrum, een paar winkels en regelmatig busvervoer aan de grotere regelingen in de regio vinden. Het gebied biedt grote voorwaarden om landelijke toerisme, visserij en recreatie aan uit te oefenen.
De Samenvatting van het bezit
Goed - geneigde gardenWater SupplySummer KitchenStore RoomParkingGood ConditionGarageFruit TreesFarm BuildingElectricityCellarBathroom