3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Shumen, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij bieden aan uw die aandacht twee-verhaal een huis aan in district Divdyadovo in de stad van Shumen wordt gevestigd.
Het huis heeft 2 vloeren van 85 sq m elk. Het totale het leven gebied is 170 sq m. Het huis is baksteenconstructie, structureel geluid en goed gehandhaafd. De interne treden verbinden de twee vloeren en de zolder. Het dak is stevig, zonder lekken. De vensters zijn vervangen op beide vloeren. Er zijn water van een centrale watervoorziening en een put met een pomp. Het huis wordt verbonden met het centrale riool.
De werf is ongeveer 780 vierkante meters. In de werf is er een stevige garage van 36 vierkante meters en de landbouw bouw van 29 vierkante meters.
Lay-out:
Parterre - verglaasde vestibule, grote gang, grote die eetkamer met de keuken wordt verbonden, 1 slaapkamer, grote kelderverdieping en badkamers met toilet.
Eerste verdieping - gang, 2 afzonderlijke slaapkamers, grote woonkamer met toegang tot een gebied voorgenomen voor een keuken, terras en treden aan de zolder. De onder-dakruimte is hoog.