Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Vratsa Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Vratsa Vratza FR Inmueble a la venta Vratsa Vratza ES Immobilien zum Verkauf Vratsa Vratza DE Immobiliari in Venditap Vratsa Vratza IT Immobiliën te koop Vratsa Vratza NL Imoveis venda Vratsa Vratza PT дома Продажа недвижимости Vratsa Vratza RU
« Terug

1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije

£14.761 GBP | $19.917 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 6200 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vratsa, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Afgezonderde Villa op 2 niveaus met ToneelMeningen en Land van 6200 sq.m enkel 10 km aan Vratsa
De oude villa met groot perceel van land en aardige berg bekijkt enkel 10 km vanaf Vratsa, Bulgarije. De villa heeft twee vloeren. Het grondniveau houdt een groot terras met panorama's, een woonkamer en een keuken. De externe treden leiden tot de eerste verdieping die één ruime slaapkamer en een ander terras heeft. Er is ook een bergruimte onder de benedenverdieping.
Niet verre van de villa is kleine bungalow met één ruimte. Het land dat met de villa komt is 6200 sq.m en het gebruikte om een wijngaard en fruitbomen in het verleden te hebben maar nu is zeer overwoekerd en vergt een goede schoonmaakbeurt.
De villa is momenteel in slechte voorwaarde en vereist reparaties. Het bezit heeft water-goed zijn eigen waterbron - vers. wegens zijn plaats, heeft de villa geen elektriciteit maar een zonne elektrosysteem kan worden geïnstalleerd om voldoende levering van elektriciteit voor de plaats te verstrekken.
Het bezit is ongeveer twee mijlen vanaf een bedekte weg en ongeveer 5-6 mijlen vanaf de stad van Vratsa. Het omringende gebied is zeer vreedzaam en toneel. Van hier kan mooie meningen naar de dichtbijgelegen bergketen, de bomen en de weiden in nabijheid of het panorama van de gehele vallei bewonderen.
De stad van Vratsa is het regionale centrum voor het gebied en biedt vele winkels en opslag, restaurants & bars, een theater, een bioskoop, scholen en kleuterscholen, het regionale ziekenhuis, de administratieve diensten, enz. aan Er zijn ook een historisch museum, verscheidene hotels en bus en station met directe verbindingen aan de hoofdstad van Sofia en andere delen van Bulgarije.
Goedkoop bezit met aardige meningen en enorme werf die binnen gemakkelijk bereik aan grote stad en het moderne dag leven worden gesitueerd.
De Samenvatting van het bezit
Water SupplyStore RoomParkingNeeds RenovationFruit TreesFarm BuildingCellar
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Vratsa
Regio: Vratza
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 6200 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage:
Tuin: check
Sauna:
Jacuzzi:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs:
Autoverhuur:
Golfterrein:
Fitness:
Tennis:
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen:
Paardrijden:
Duiken:
Surfen:
Wandelen: check
Golfterrein:
Overig:
Viewed
4
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Vratsa | Vratsa Verminderd Vastgoed | Vratsa Luxe Vastgoed | Vratsa Goedkoop Vastgoed | Vratsa Huizen-Villa te koop