Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pleven Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Pleven Pleven FR Inmueble a la venta Pleven Pleven ES Immobilien zum Verkauf Pleven Pleven DE Immobiliari in Venditap Pleven Pleven IT Immobiliën te koop Pleven Pleven NL Imoveis venda Pleven Pleven PT дома Продажа недвижимости Pleven Pleven RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pleven, Bulgarije

£57.481 GBP | $77.560 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 340 m2
Oppervlakte grond: 1,007 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pleven, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij stellen aan uw aandacht een aantrekkelijk die bezit voor in de stad van Levski, gebied wordt gevestigd Pleven.
Het totale het leven gebied is sq 340. m. Dit omvat een twee-verhaal huis met een gebied van 114 sq m per vloer, 2 garages en extra landbouwbedrijfgebouwen.
Het huis schept een volledig externe isolatie en een pleister op. Verwarmen is lokaal, met de radiators van het aluminiumpaneel in alle ruimten worden geïnstalleerd die. Bovendien, zijn er 2 PCs. (eersteklas) airconditioners. Er is een zonnediesysteem van de waterverwarmer op het dak wordt geïnstalleerd dat vervangingszonnepanelen vereist.
Het perceel is vlak en heeft een gebied van?? 1007 vierkante meters. In de werf zijn er concrete gangen en een parkeren voor 3 auto's. Er is een tuin met wijnstokken en een glasserre. In de werf is er ook een prachtig blokhuis - voor de vreugde van jong en oud. Een baksteenbarbecue werd ook gebouwd. De omheining wordt gemaakt van concrete blokken.
Het huis heeft alle belevingswaarde nodig voor het moderne leven.
Er is weg een kleuterschool 150 meters. De buren zijn stil en prettig.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In Town
Postcode:
Plaats: Pleven
Regio: Pleven
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 340 m2
Oppervlakte grond: 1,007 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
19
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pleven | Pleven Verminderd Vastgoed | Pleven Luxe Vastgoed | Pleven Goedkoop Vastgoed | Pleven Huizen-Villa te koop