Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Kotel Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Kotel Sliven FR Inmueble a la venta Kotel Sliven ES Immobilien zum Verkauf Kotel Sliven DE Immobiliari in Venditap Kotel Sliven IT Immobiliën te koop Kotel Sliven NL Imoveis venda Kotel Sliven PT дома Продажа недвижимости Kotel Sliven RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kotel, Bulgarije

£90.962 GBP | $123.092 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 140 m2
Oppervlakte grond: 200 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bulgarovo
damien vasilev
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kotel, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

Details
Identiteitskaart p-1535 van het bezit
Actieve status
Het Huis van het type
Plaats Kotel, Bulgarije
De bergmening van de mening
Afstand van overzees 100000 m
Prijs 105.000 €
Price/m2 525 €/m2
Gebied 200/m2
Binnenlands gebied 140/m2
Buiten gebied 200/m2
Het jaar bouwde N/A
Vloer nummer 0
Telling 2 van de vloer
Toegankelijk allen het hele jaar door ja
Voor gepensioneerden ja

Woonkamers 1
Slaapkamers 2
Badkamerss 1
Provisiekamers 1
Toiletten 3
Andere N/A
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Kotel" Bulgarije

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Kotel
Regio: Sliven
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 140 m2
Oppervlakte grond: 200 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Kotel | Kotel Verminderd Vastgoed | Kotel Luxe Vastgoed | Kotel Goedkoop Vastgoed | Kotel Huizen-Villa te koop