2 Slaapkamers Appartement te koop Sunny beach, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van Real Estate van het Bezit van het Koopje van het Strand van de Herfst van 2024 Bulgaarse Zonnige/van het Koopje van de Week! De hoogste Verminderde Prijs van de Herfst 2024 voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 60.000€ van de Markt van het Bezit leverde 2 slaapkamerflat want de verkoop in ingesloten complexe Zonnige dag het hele jaar door 3 benadert. 1000 m. van het strand in Zonnige strandtoevlucht, Bulgarije. In dichte nabijheid aan supermarkt het hele jaar door Mladost. In dichte nabijheid aan supermarkt het hele jaar door Mladost. De flat is buitengewoon voor leven het het hele jaar door, vakantiehuis, tweede huis, strandhuis, de zomerhuis en huren. Alle documenten klaar voor het sluiten van de Overeenkomst voor de notaris! Recente Video van de flat op de verbinding! Recente foto's van de flat op de verbinding!
De flat: Flat met twee slaapkamers voor verkoop in Zonnig strand
totaal gebied 60 m2
gang
de woonkamer van de parkmening met keukengebied en wasmachine
2 slaapkamers van de parkmening
badkamers met een douche-cel en een toilet
het terras van de parkmening aan de slaapkamer
voor 3de verdieping (tweede van de grond)/4de hoogste vloer, GEEN lift,
onderhoud 580€ per jaar
gelamineerde parketbevloeringen, latex geschilderde muren en plafonds
uitgeruste douche-ruimte met douche-cabine en WC
Recente Video van de flat:
Faciliteiten en belevingswaarde in complexe Zonnige dag het hele jaar door 3 Zonnige strandtoevlucht, Bulgarije: 14000 m2grondgebied
bestaat uit van flat 350 in 15 gebouwen
openlucht zwembad met kinderen
pool-bar,
kinderen speelplaats
restaurant
winkels
parkeren plaatsen
groen grondgebied
Recente Video van complexe Zonnige dag het hele jaar door 3 Zonnige strandtoevlucht, Bulgarije:
Meer het strandflats van de Wederverkoop van het Koopje voor verkoop in complexe Zonnige dag het hele jaar door 3 Zonnig strand nemen, Bulgarije zijn toevlucht: vernieuwd geleverd 1 flat van de slaapkamerpenthouse met kitchenette voor verkoop42.62m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van Real Estate van het Bezit van het Koopje van het Strand van de Herfst van 2024 Bulgaarse Zonnige/van het Koopje van de Week! De hoogste Verminderde Prijs van de Herfst 2024 voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 47.990€ van de Markt van het Bezit Alle documenten klaar voor het sluiten van de Overeenkomst voor de notaris! Video van de flat op de verbinding! Recente foto's van de flat op de verbinding!
de park mening leverde 1 slaapkamerflat met kitchenette voor verkoop53.97m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van Real Estate van het Bezit van het Koopje van het Strand van de Herfst van 2024 Bulgaarse Zonnige/van het Koopje van de Week! De hoogste Herfst van 2024 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 49.500€ van de Markt van het Bezit Alle documenten klaar voor het sluiten van de Overeenkomst voor de notaris! Recente Video van de flat op de verbinding! Recente foto's van de flat op de verbinding!
park mening 1 slaapkamerflat voor verkoop 42 m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van Real Estate van het Bezit van het Koopje van het Strand van de Zomer van 2023 Bulgaarse Zonnige/van het Koopje van de Week! De hoogste Zomer van 2023 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 30.000€ van de Markt van het Bezit Alle documenten klaar voor het sluiten van de overeenkomst voor de notaris! Recente Video van de flat op de verbinding! Recente foto's van de flat op de verbinding!
de park mening leverde volledig 1 slaapkamerflat voor verkoop 47 m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van Real Estate van het Bezit van het Koopje van het Strand van de Zomer van 2023 Bulgaarse Zonnige/van het Koopje van de Week! De hoogste Zomer van 2023 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 35.000€ van de Markt van het Bezit Alle documenten klaar voor het sluiten van de overeenkomst voor de notaris! Video van de flat op de verbinding! Recente foto's van de flat op de verbinding!
de park mening leverde volledig 1 slaapkamerflat voor verkoop 42 m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van Real Estate van het Bezit van het Koopje van het Strand van de Zomer van 2023 Bulgaarse Zonnige/van het Koopje van de Week! De hoogste Zomer van 2023 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 35.000€ van de Markt van het Bezit Alle documenten klaar voor het sluiten van de overeenkomst voor de notaris! Recente foto's van de flat op de verbinding!
geleverde 3 bedroom/2-badkamers flatjeflat voor verkoop148m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van Real Estate van het Bezit van het Koopje van het Strand van de Zomer van 2023 Bulgaarse Zonnige/van het Koopje van de Week! De hoogste Zomer van 2023 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Video van de Waarde 61.500€ van de Markt van het Bezit van de flat op de verbinding!
Meer wederverkoopflats voor verkoop in complexe Zonnige dag 3 Zonnig strand nemen, Bulgarije zijn toevlucht: de pool mening leverde zitslaapkamer voor sale>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van het strandReal Estate van de Herfst van 2022 Bulgaarse van de Week! De exclusieve Hoogste Herfst van 2022 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 19900€ van de Markt van het Bezit
vernieuwde zitslaapkamer met kitchenette voor sale>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van het strandReal Estate van de Herfst van 2022 Bulgaarse van de Week! De exclusieve Hoogste Herfst van 2022 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 21000€ van de Markt van het Bezit
geleverd 1 slaapkamerflat voor sale>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van het strandReal Estate van de Herfst van 2022 Bulgaarse van de Week! De exclusieve Hoogste Herfst van 2022 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 26500€ van de Markt van het Bezit
de pool mening leverde 2 slaapkamerflat voor verkoop>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van het strandReal Estate van de Herfst van 2022 Bulgaarse van de Week! De exclusieve Hoogste Herfst van 2022 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Video van de Waarde 39000€ van de Markt van het Bezit van de flat op de verbinding!
geleverde 2 slaapkamerflat voor verkoop70m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van het strandReal Estate van de Herfst van 2022 Bulgaarse van de Week! De exclusieve Hoogste Herfst van 2022 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Waarde 45000€ van de Markt van het Bezit
geleverde 3 bedroom/2-badkamers flatjeflat voor verkoop148m2>> Nieuwe betere prijs! De exclusieve Hoogste Overeenkomst van het strandReal Estate van de Herfst van 2022 Bulgaarse van de Week! De exclusieve Hoogste Herfst van 2022 verminderde Prijs voor Snelle Verkoop aan Prijs onder de Video van de Waarde 64500€ van de Markt van het Bezit van de flat op de verbinding!
Flat - slaapkamer 2
Zonnige strandtoevlucht
Slaapkamers: 2
Badkamerss: 1
Terrassen: 1
Vloer: 3 van 4
Meubilair: volledig geleverd
Type van de Bouw: Baksteen
Voltooiing: Met ussagetoestemming/handeling 16
Eigenschappen: openlucht zwembad
De vernieuwing van behoeften
Internet
airconditioningstoestel
Gang
vernieuwd
Veiligheid/Videotoezicht
Parkeren
Wasmachine
Restaurant
Privé elektriciteitspartij
De mening van het park
Plaats: In apart-complex
In overzeese toevlucht
Naast supermarkt Mladost
Van 500 m. aan 1000 m. van strand
De kust van het zuiden