2 Slaapkamers Appartement te koop Blagoevgrad, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij bieden aan uw aandacht luxueuze die drie-ruimte een flat aan naast het Park Bistritsa in de stad van Blagoevgrad wordt gevestigd.
Deze elegante en ruime flat biedt een harmonisch mengsel van moderne luxe en het rustige park-zij leven aan. Gevestigd op de derde verdieping van een vijf-verhaal gebouw met een lift en impeccably gehandhaafde gemeenschappelijke gebieden, is dit bezit in perfecte voorwaarde en is klaar binnen voor directe beweging.
De flat kenmerkt een grootmoedig gerangschikte woonkamer met een comfortabele die open haard, met een high-end keuken wordt geïntegreerd. Er zijn twee comfortabele en modieuze slaapkamers, samen met twee volledig uitgeruste badkamerss met toiletten, twee terrassen die de perfecte ruimte verstrekken om van de kalmte van het omringende gebied te genieten.
Dit bezit wordt verkocht volledig geleverd met meubilair en hoogste-van-de-lijntoestellen de van uitstekende kwaliteit, met inbegrip van vier airconditioners Fujitsu. De artistieke inrichting, met inbegrip van uitstekende schilderijen, is inbegrepen in de verkoop, die het maken echt beweging-in klaar. Bovendien, komt de flat met een sq.m kelderverdieping 11 die, ruime bergruimte aanbieden.