Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Svoge Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Svoge Sofia FR Inmueble a la venta Svoge Sofia ES Immobilien zum Verkauf Svoge Sofia DE Immobiliari in Venditap Svoge Sofia IT Immobiliën te koop Svoge Sofia NL Imoveis venda Svoge Sofia PT дома Продажа недвижимости Svoge Sofia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Svoge, Bulgarije

£57.962 GBP | $78.866 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 90 m2
Oppervlakte grond: 850 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Svoge, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het toneel Bezit van de Berg met Leefbaar Huis en Privé Werf enkel 25 km aan de stad van Sofia, Bulgarije
Het bezit is gesitueerd in een schilderachtig dorp bij de voet van de Berg van Stara Planina en is enkel ongeveer 15 km aan de volgende stad van Svoge en 25 km aan de Luchthaven van Sofia.
Want de verkoop een massief baksteenhuis op 2 niveaus met inbegrip van een zolder/een zoldervloer is; totale leefruimte van 90 sq.m. Het parterre heeft een woonkamer met een het dineren gebied en een kitchenette. De eerste verdieping bestaat uit een hal en twee slaapkamers met een gedeeld terras. De blootstelling van alle vensters op beide vloeren is zuidoosten. Grote, panoramische en schone mening van de berg.
Voor de ingang op het parterre, zijn er twee ruime terrassen. Het dak is in uitstekende voorwaarde. De plaats komt met een privé werf van 850 sq.m., vlak, met terrasvormige niveaus. Twee massieve, extra bijgebouwen zijn in bijlage aan het huis en voor hen is er een graven-binnen container die regenwater voor het water geven van de werf verzamelt.
Het huis heeft elektriciteit en met een leidingenwatervoorziening verbonden en heeft een geïnstalleerd en werkend veiligheidssysteem. De afvalwaterpijpen worden aangesloten aan een sceptische put. Momenteel, is er een openluchttoilet, maar er is ruimte in het huis voor het vestigen van interne. De villa wordt geleverd met alles noodzakelijk voor het leven en gebruikt en gehandhaafd.
Van het station aan het begin van villa is het gebied, aan het huis zelf precies 2 km vuil, cementweg met een lichte helling.
Het dorp is vrij groot en zeer goed-georganiseerd en daar zult u een communautair centrum, school, kleuterschool, gasthuis evenals sommige winkels en restaurants vinden. Het vervoer van de bus aan de grotere regelingen in het gebied is vaak beschikbaar. Het gebied is zeer mooi en overvloedig van verse lucht en kalmte. In de zelfde tijd is het enkel notulen weg door auto van de stad van Sofia en alle gemakken die het aanbiedt.
De Samenvatting van het bezit
Goed - geneigde gardenWater SupplyStore RoomSecurity ParkingNew roofGood ConditionFurnishedFruit TreesFarm BuildingElectricityCellar
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Svoge
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 90 m2
Oppervlakte grond: 850 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
8
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Svoge | Svoge Verminderd Vastgoed | Svoge Luxe Vastgoed | Svoge Goedkoop Vastgoed | Svoge Huizen-Villa te koop