Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Sofia Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Sofia Sofia FR Inmueble a la venta Sofia Sofia ES Immobilien zum Verkauf Sofia Sofia DE Immobiliari in Venditap Sofia Sofia IT Immobiliën te koop Sofia Sofia NL Imoveis venda Sofia Sofia PT дома Продажа недвижимости Sofia Sofia RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sofia, Bulgarije

£295.215 GBP | $401.685 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 216 m2
Oppervlakte grond: 320 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sofia, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij brengen aan uw die aandacht twee-verhaal een huis in de stad Sofia, district wordt gevestigd Boyana.
Het is ruim een twee-verhaal huis met zijn eigen die werf, in een mededeelzame plaats dicht bij openbaar vervoer wordt gesitueerd, scholen, kleuterschool, winkels. Het huis werd gebouwd in 1975 (baksteenconstructie met steenstichting). Het wordt voortgebouwd op een perceel van sq 384. m. Het huis schept het oosten/het noorden/zuidenblootstelling op. Het totale het leven gebied van?? het huis is sq 216. m., tussen twee identieke woonvloeren, kelderverdieping en een zolder worden verdeeld die.
Elke woonvloer bestaat uit:
Slaapkamer, woonkamer, keuken en gang, badkamers met toilet.
De prijs omvat ook een garage, met de mogelijkheid van vrij parkeren voor het en in de werf van het huis. Er is elektriciteit in drie stadia. Het dak van het huis werd vorig jaar vernieuwd.
Het gebied is stil, zonnig en vreedzaam, bij de voet van Vitosha Berg.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In The Capital Sofia
Postcode:
Plaats: Sofia
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 216 m2
Oppervlakte grond: 320 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
18
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Sofia | Sofia Verminderd Vastgoed | Sofia Luxe Vastgoed | Sofia Goedkoop Vastgoed | Sofia Huizen-Villa te koop