3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sandanski, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het oude Huis van het Dorp met een Privé Werf van 1000 sq.m enkel 30 km aan stad Sandanski
Het bezit wordt gevestigd in een schilderachtig bergdorp ongeveer 15 km aan de Griekse staatsgrens, 30 km aan stad Sadnanski en 185 km aan de Internationale Luchthaven van Sofia.
Want de verkoop een baksteen single-storey huis die een totale leefruimte van 112 sq.m aanbieden is en het bestaat uit 4 ruimten, een kelderverdieping en een kleine veranda. Het gebouw is in goede structurele voorwaarde maar vergt binnen vernieuwing. De elektriciteit van leidingen en de watervoorziening zijn beschikbaar in het bezit. De plaats komt met een privé werf van 1000 sq.m met sommige fruitbomen, een de landbouwbedrijfbouw en buitenkantbadkamers en een toilet. Gevestigd in nabijheid aan een hoofdweg, is het huis toegankelijk in voorwaarden voor alle weersomstandigheden. Het gebied is niet dicht bevolkt en geniet van kalmte.
Het dorp zelf is klein en comfortabel en er zijn een dorpszaal, een winkel en een regelmatig busvervoer aan de grotere regelingen in het gebied. Het gebied biedt goede voorwaarden voor het praktizeren eco en landelijk toerisme, visserij, de jacht en recreatie aan.
De Samenvatting van het bezit
Water SupplyStore RoomParkingNeeds RenovationFruit TreesFarm BuildingElectricityCellar