Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Roman Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Roman Vratza FR Inmueble a la venta Roman Vratza ES Immobilien zum Verkauf Roman Vratza DE Immobiliari in Venditap Roman Vratza IT Immobiliën te koop Roman Vratza NL Imoveis venda Roman Vratza PT дома Продажа недвижимости Roman Vratza RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Roman, Bulgarije

£12.589 GBP | $16.930 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 120 m2
Oppervlakte grond: 500 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Roman, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Twee Huizen in één Werf voor Verkoop in een ToneelDorp van de Berg 90 km aan de stad van Sofia
Het bezit wordt gevestigd in een schilderachtig bergdorp enkel ongeveer 20 km aan de stad van Mezdra, 35 km aan Vratsa en 45 km aan complex golf Pravets. De afstand van het dorp aan de stad en de luchthaven van Sofia is ongeveer 90 km.
Want de verkoop twee baksteenhuizen in één werf is. Één van de huizen is two-storey, heeft een leefruimte van 70 sq.m en niet leven-binnen geweest of en vergt vernieuwing lange tijd gehandhaafd. Naast het is een ander onvolledig huis met één vloer en een kelderverdieping. De elektriciteit en de watervoorziening zijn beschikbaar in het bezit. Nice en stille plaats met goede toegang. Zodra vernieuwd kon het bezit een aardige vakantie of een huis het hele jaar door worden.
Het dorp is zeer goed-georganiseerd en heeft ongeveer 1000 inwoners. Twee rivieren in het gebied - Iskar en Malak Iskar verstrekken grote voorwaarden om te vissen en recreatie. In het dorp zult u een communautair centrum, lage school, kleuterschool, medische behandeling evenals ook een paar gasthuizen, winkels en restaurants vinden. Hier ook is een station die gemakkelijke toegang tot de stad van Sofia en andere delen van het land verlenen.
De Samenvatting van het bezit
Water SupplyStore RoomParkingNeeds RenovationFruit TreesElectricityCellar
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Roman
Regio: Vratza
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 120 m2
Oppervlakte grond: 500 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Roman | Roman Verminderd Vastgoed | Roman Luxe Vastgoed | Roman Goedkoop Vastgoed | Roman Huizen-Villa te koop