Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Sofia Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Sofia Sofia FR Inmueble a la venta Sofia Sofia ES Immobilien zum Verkauf Sofia Sofia DE Immobiliari in Venditap Sofia Sofia IT Immobiliën te koop Sofia Sofia NL Imoveis venda Sofia Sofia PT дома Продажа недвижимости Sofia Sofia RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Sofia, Bulgarije

£125.353 GBP | $170.562 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 68 m2

heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Sofia, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een flat met twee slaapkamers die in het district van Lyulin 6 in Sofia wordt gevestigd is, klaar zich binnen te bewegen.
De flat heeft een totaal het leven gebied van 68 sq m. Het is op de 6de verdieping van de 8 in het gebouw. Het gebouw is baksteenconstructie: geëindigd in 2007. De flat ziet het oosten onder ogen - het is zeer licht de hele dag en zonnig. Het bezit wordt voorzien van centrale verwarming.
De flat heeft de volgende distributie: hal, woonkamer met kitchenette, slaapkamer, badkamers met toilet, natte ruimte, ruim terras.
Voordelen:
Uiterst - lage het verwarmen en het koelen kosten. De flat blijft warm in de winter zelfs zonder verwarmen aangezet, en koel in de zomer. De gangen binnen het gebouw zelf zijn ook warm. De nieuwe eigenaar zal een parkeerplaats in de binnenplaats van het gebouw kunnen gebruiken.
De belevingswaarde in het gebied omvat: Kaufland, de geschiktheid, 2 scholen en 2 kleuterscholen al een paar notulen gaan weg. Er is een recht van het openbaar vervoereinde voor het gebouw, die gemakkelijke toegang tot verschillende delen van Sofia verlenen.
De flat is geschikt om zowel als investering met gewaarborgd huurinkomen te leven.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In The Capital Sofia
Postcode:
Plaats: Sofia
Regio: Sofia
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 68 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Viewed
17
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Sofia | Sofia Verminderd Vastgoed | Sofia Luxe Vastgoed | Sofia Goedkoop Vastgoed | Sofia Appartement te koop