Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Pleven Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Pleven Pleven FR Inmueble a la venta Pleven Pleven ES Immobilien zum Verkauf Pleven Pleven DE Immobiliari in Venditap Pleven Pleven IT Immobiliën te koop Pleven Pleven NL Imoveis venda Pleven Pleven PT дома Продажа недвижимости Pleven Pleven RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pleven, Bulgarije

£18.234 GBP | $24.604 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 60 m2
Oppervlakte grond: 1100 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
My Bulgarian House Ltd
Dimitar Dimitrov
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Duitse,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pleven, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
1-verdieping Huis met een Privé Werf van 1100 sq.m in een Kleine Stad 20 km aan Pleven
Het bezit wordt gevestigd in een aardige en comfortabele stad in Noordelijk Bulgarije en het is enkel 20 km aan stad Pleven en 190 km aan de hoofdstad van Sofia en de Luchthaven van Sofia.
Want de verkoop een stevige baksteen single-storey huis die een totale leefruimte van 60 vierkante meters aanbieden is. Het bestaat uit 2 ruimten, een gang en een badkamers met een toilet. Het gebouw is in goede structurele en zou leefbare voorwaarde maar van wat verfrissing binnen profiteren. De elektriciteit van leidingen en de watervoorziening zijn beschikbaar in het bezit. De plaats komt met een privé werf van 1100 sq.m.; goed-gehandhaafd en er zijn sommige fruitbomen, een water-put, een geschermd gebied voor het houden van dieren en overvloed van lege ruimte aan gebruik aangezien u dit wenst. De vreedzame plaats met gemakkelijke toegang, perfectioneert voor recreatie of leven het het hele jaar door.
De stad is vrij klein maar zeer goed-georganiseerd en daar zult u vele belevingswaarde zoals een stadhuis, een school, een kleuterschool, een postkantoor, een benzinestation, diverse winkels, bars, enz. Snelle en gemakkelijke toegang tot de grotere regelingen in het gebied via bus en spoorwegvervoer vinden.
De Samenvatting van het bezit
BathroomCellarElectricityFruit TreesGood ConditionParkingStore RoomWater SupplyWellWell - geneigde tuin
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Pleven
Regio: Pleven
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 60 m2
Oppervlakte grond: 1100 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
14
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Pleven | Pleven Verminderd Vastgoed | Pleven Luxe Vastgoed | Pleven Goedkoop Vastgoed | Pleven Huizen-Villa te koop