Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Plovdiv Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Plovdiv Plovdiv FR Inmueble a la venta Plovdiv Plovdiv ES Immobilien zum Verkauf Plovdiv Plovdiv DE Immobiliari in Venditap Plovdiv Plovdiv IT Immobiliën te koop Plovdiv Plovdiv NL Imoveis venda Plovdiv Plovdiv PT дома Продажа недвижимости Plovdiv Plovdiv RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Plovdiv, Bulgarije

£60.347 GBP | $81.426 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 70 m2
Oppervlakte grond: 1,703 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Plovdiv, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een bezit met een grote werf van 1703 sq.m en een hosue van 70 sq m is, gelegen in een levendig dorp in gebied Provdiv (16 km vanaf de stad).
Het huis is baksteenconstructie, maar vergt vernieuwing. In bijlage aan het huis dat is er een uitbreiding op een concrete plak en met een gebied van 20 sq m. wordt voortgebouwd. De uitbreiding vertegenwoordigt een de zomerkeuken met een onvolledig badkamers en een toilet.
In de werf zijn er verscheidene jonge fruitbomen en onmiddellijk in het voordeel naast het huis - een druivenkas met verscheidene types van dessertdruiven. Het perceel ziet een asfaltweg met een gezicht van ongeveer 40 meters onder ogen, dat het om in twee afzonderlijke percelen met een grootte van net iets meer dan 850 toelaat worden verdeeld sq.m elk.
De toegang tot het bezit is gemakkelijk op elk ogenblik van het jaar.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In The Countryside
Postcode:
Plaats: Plovdiv
Regio: Plovdiv
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 70 m2
Oppervlakte grond: 1,703 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
9
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Plovdiv | Plovdiv Verminderd Vastgoed | Plovdiv Luxe Vastgoed | Plovdiv Goedkoop Vastgoed | Plovdiv Huizen-Villa te koop