2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Sofia, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het toneel Bezit van de Berg met Privé Tuin van 1028 m2 in een Comfortabel Dorp enkel 45 km aan de stad van Sofia
Het bezit wordt gevestigd in een schilderachtig bergdorp in westelijk Bulgarije en het is 10 km aan meest dichtbijgelegen stadsDragoman en 45 km aan de hoofdstad van Sofia en de Internationale Luchthaven van Sofia. Ongeveer 25 km van de regeling is de Servische staatsgrens.
Want de verkoop een massief huis op 2 niveaus met steenstichtingen die een totale die leefruimte van 100 sq.m aanbieden meer dan twee vloeren wordt verdeeld is. De benedenverdieping houdt een keuken en een kelder. De eerste verdieping bestaat uit een hal, keuken, twee slaapkamers en een woonkamer. Het gebouw is in goede structurele voorwaarde maar vereist vernieuwing. De elektriciteit van leidingen en de watervoorziening zijn beschikbaar; er zijn ook twee nieuwe sceptische putten. De werf /1028 sq.m. /wordt schoongemaakt en goed-gehandhaafd. Het landgoed omvat nog eens twee gebouwen met respectieve grootte van 20 sq.m en 5 sq.m.
Het gebied is zeer vreedzaam en geniet van mooie meningen en schone berglucht. Gemakkelijke toegang all-year-round. De weg aan het dorp is nieuw, enkel 30 minuten van de de ringsweg van Sofia. Het bezit is perfect voor recreatie of leven het het hele jaar door.
De Samenvatting van het bezit
Water SupplyStore RoomParkingNeeds RenovationFruit TreesFarm BuildingElectricityCellar