Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Konak Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Konak Targovishte FR Inmueble a la venta Konak Targovishte ES Immobilien zum Verkauf Konak Targovishte DE Immobiliari in Venditap Konak Targovishte IT Immobiliën te koop Konak Targovishte NL Imoveis venda Konak Targovishte PT дома Продажа недвижимости Konak Targovishte RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Konak, Bulgarije

£16.373 GBP | $22.156 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 120 m2
Oppervlakte grond: 2630 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bulgarian House Ltd
Kunka Boneva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Konak, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het landelijke Bulgaarse bezit in goede leefbare voorwaarde biedt voor verkoop met mooie meningen, vreedzaam en ontspanning dicht bij dammeer Yastrebino aan, gebied Targovishte. Het bezit vertegenwoordigt baksteen gebouwd BULGAARS huis met het leven gebied van rond 120 sq.m. Op het parterre van het bezit is er een kelderverdieping waar de eigenaar onlangs wat personeel houdt. Maar kan gemakkelijk in een leefbare plaats zijn teruggekeerd die…/het dineren gebied of slaapkamer leven. Er is ook een andere ruimteruimte geschikt om in een andere leefbare plaats meer zoals het leven gebied worden omgezet.
De externe trap leidt tot de hogere vloer waar u 3 slaapkamers en een brede die gang vinden zult in een keuken met het leven gebied onlangs is teruggekeerd. Er zijn ook intern badkamers en toilet. Nadat wat die het bezit schoonmaken een weinig zullen worden haal schat aan en kon uw huis van de droomvakantie in Bulgarije zijn waar u mooie tijd met uw familie en vrienden kunt doorbrengen. Naast het belangrijkste huis dat is er een gebouw als opslagplaats wordt gebruikt, de zomerkeuken. Het Bulgaarse huis wordt voorzien van elektriciteit en lopend water. De nieuwe asfaltweg leidt tot het. Internet en TV kunnen op verzoek worden aangesloten. De plaats van het parkeren is beschikbaar voor de auto van de eigenaar binnen de tuin.
De tuin is 2630 sq.m daar is vele fruitbomen zoals appelen, peren. De gronden is zeer vruchtbaar en u kunt verschillende groenten produceren. De tuin is groot genoeg als u zou willen maken en uw eigen zwembad. U kunt ...... Vreedzaam en ontspanning, mooie meningen, zoet huis veronderstellen.
Het dorp is kleine. Hier levend zijn ongeveer 40 mensen. Er zijn ongeveer 4-5 vreemdelingsfamilies die permanent in het dorp eveneens leven. De meest dichtbijgelegen stad is Popovo - 20 km, is Veliko Tarnovo 78 km en de internationale luchthaven van Varna en het overzees is weg 160 km. Slechts 7 km van het dorp is één van de grootste meren in Bulgarije - Yastrebino waar u voor visserij gaat. De meest dichtbijgelegen winkel is 4 km weg in de naburige dorpen. Het gebied is geschikt om te laten doorschemeren en landelijk toerisme.
De goede investering… heeft een blik bij dit charmante Bulgaarse bezit voor verkoop die u partij van potentiële vreedzaam en ontspanning brengt.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Konak
Regio: Targovishte
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 120 m2
Oppervlakte grond: 2630 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
5
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Konak | Konak Verminderd Vastgoed | Konak Luxe Vastgoed | Konak Goedkoop Vastgoed | Konak Huizen-Villa te koop