Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Elenite Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Elenite Burgas FR Inmueble a la venta Elenite Burgas ES Immobilien zum Verkauf Elenite Burgas DE Immobiliari in Venditap Elenite Burgas IT Immobiliën te koop Elenite Burgas NL Imoveis venda Elenite Burgas PT дома Продажа недвижимости Elenite Burgas RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Elenite, Bulgarije

£107.421 GBP | $145.365 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 87 m2
Oppervlakte grond: 87 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
IBG Real Estates Ltd.
Desi Hristova
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Greek, Russisch and Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Elenite, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor verkoop: 2Bedroom flat in Robinson Strand complexe Elenite
Wij bieden voor verkoop een ruime 2Bedroom flat in het Robinson Strand complexe aan Elenite. De flat wordt gevestigd op de 2de verdieping en heeft een gebied van 87 sq.m. Het bestaat uit:
Woonkamer met kitchenette
2 slaapkamers
Badkamers
Terras met een overzeese en poolmening
De flat wordt aangeboden volledig geleverd met nieuwe meubilair en elektrisch apparaten, klaar zich binnen te bewegen.
Zeer belangrijke eigenschappen van complex:
Gevestigd op de eerste kustlijn, slechts 100 meters van het overzees
Zwembad voor volwassenen en kinderen
Het gebied van de ontspanning met zonlanterfanters
Prachtig gemodelleerd gebied
Onderhoud het hele jaar door, veiligheid, en videotoezicht
De prijs van het onderhoud: 8 euro per sq.m.
Beschikbaar Akte 16!
Dit bezit biedt een grote investeringskans of een perfect vakantiehuis. Voor meer informatie of om het bekijken te plannen, contacteer ons!

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Elenite
Regio: Bourgas
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 87 m2
Oppervlakte grond: 87 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
26
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Elenite | Elenite Verminderd Vastgoed | Elenite Luxe Vastgoed | Elenite Goedkoop Vastgoed | Elenite Appartement te koop