4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kazanlak, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop een bezit in een comfortabel dorp in het gebied van Stara wordt gevestigd Zagora is, gemeente die Kazanlak.
Het huis werd gebouwd in 1975. Het heeft een totaal die het leven gebied van 210 sq m, op drie vloeren wordt verdeeld + een zoldervloer. Het gebouw is stevig, baksteenconstructie, met concrete plakken op elke vloer. Het bezit heeft water en elektriciteitsvoorziening. Er is ook een boorgat voor irrigatie van de werf. De werf heeft een totaal gebied van 1500 sq m en omvat verscheidene extra landbouwbedrijfgebouwen.
Lay-out:
Het parterre bestaat uit twee ruimten, één waarvan een keuken is en hier ook twee kelderverdiepingen is. Een andere kleine kelderverdieping wordt gevestigd onder de interne trap aan de eerste verdieping.
De eerste verdieping bestaat uit een keuken, een woonkamer, een slaapkamer en een badkamers met toilet.
De derde verdieping bestaat uit twee ruimten en een bergruimte.
Zolder - één ruimte.
Tussen de tweede en derde verdiepingen is er een bergruimte, die voor een badkamers met toilet voorgenomen is. Er is een terras op elke vloer.