Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Kosharitsa Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Kosharitsa Burgas FR Inmueble a la venta Kosharitsa Burgas ES Immobilien zum Verkauf Kosharitsa Burgas DE Immobiliari in Venditap Kosharitsa Burgas IT Immobiliën te koop Kosharitsa Burgas NL Imoveis venda Kosharitsa Burgas PT дома Продажа недвижимости Kosharitsa Burgas RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kosharitsa, Bulgarije

£151.953 GBP | $205.030 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 160 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
IBG Real Estates Ltd.
Desi Hristova
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Greek, Russisch and Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kosharitsa, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)


Wij zijn pleased om voor verkoop geleverd een twee-verhaal huis in St. George complex Houses aan te bieden, gelegen in het vreedzame Kosharitsa dorp, enkel een korte afstand van de drukke Zonnige toevlucht van het Strand. Dit bezit is ideaal voor die die een rustig het leven milieu met alle noodzakelijke belevingswaarde, of als investering voor huurdoeleinden zoeken.
De Details van het bezit:
Gebied: 160 sq.m.
Vloeren: 2
Volledig geleverd en klaar zich binnen te bewegen
Lay-out:
De Vloer van de kelderverdieping:
Woonkamer
Keuken
Badkamers met douche en toilet
De ruimte van de wasserij
Bergruimte
1st Verdieping:
Hal
Ruime en stylishly geleverde woonkamer met een moderne kitchenette
Badkamers met toilet en douchecabine
Terras met directe toegang tot de pool
2de Verdieping:
Gang
Twee slaapkamers
Toilet
Terras met een poolmening

Complexe Eigenschappen:
de veiligheid van 24 uur en videotoezicht
Beperkte toegang om privacy en veiligheid te verzekeren
Technisch behoud en behoud van gemeenschappelijke gebieden
Gemodelleerde gebieden en van kinderen speelplaats
Zwembad met zonlanterfanters
Parkeren beschikbaar voor ingezetenen en gasten
Het bezit heeft Akte 16 en een vergunning voor gebruik, en het wordt goed-gehandhaafd.
Plaats:
Afstand van Zonnig Strand: 4 km
Afstand van dorp Kosharitsa: 5 km
Afstand van Burgas: 31 km
Dit bezit biedt een unieke kans om een huis in een vreedzaam dorp, dicht bij het strand en alle aantrekkelijkheden van Zonnig Strand te bezitten. Of u een permanente woonplaats zoekt, zijn een vakantiehuis, of een huurinvestering, dit huis in St. George complex Houses een uitstekende keus.
Voor meer informatie of om het bekijken te plannen, voel vrij om ons te contacteren!

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Kosharitsa
Regio: Bourgas
Provincie: Zwarte Zeekust
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 160 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Kosharitsa | Kosharitsa Verminderd Vastgoed | Kosharitsa Luxe Vastgoed | Kosharitsa Goedkoop Vastgoed | Kosharitsa Huizen-Villa te koop