Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Banite Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Banite Smolyan FR Inmueble a la venta Banite Smolyan ES Immobilien zum Verkauf Banite Smolyan DE Immobiliari in Venditap Banite Smolyan IT Immobiliën te koop Banite Smolyan NL Imoveis venda Banite Smolyan PT дома Продажа недвижимости Banite Smolyan RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Banite, Bulgarije

£67.138 GBP | $90.853 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 1
Oppervlakte: 145 m2
Oppervlakte grond: 145 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
IBG Real Estates Ltd.
Desi Hristova
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Greek, Russisch and Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Banite, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onroerende goederen IBG Is pleased om dit verbazende vernieuwde die huis aan te bieden, op een groot sq perceel van land 2500 wordt geplaatst. m. Het bezit wordt gevestigd in de rand van een vreedzaam die dorp, door de mooie wilde bossen en de heuvels wordt omringd. Er zijn diverse winkels, koffie en restaurant in het buurdorp. Dit magische gebied biedt vele ecowegen, watervallen, zuivere minerale lentes en heel wat plaatsen voor de jacht in de wilde bossen van berg Rodhope aan.
Het huis voor verkoop is sq met gebied van 145. m. en het bestaat uit een woonkamer met het dineren gebied en keuken met directe toegang tot de groene tuin, badkamers, en een bergruimte op het parterre, binnentrap leidt tot de volledig vernieuwde eerste verdieping, die tussen 1bedroom met balkon, 3 slaapkamers met verbazende meningen aan de heuvels, 2 badkamerss, gang en toegang tot de tuin gepaste gepantserde deur wordt verdeeld. Het huis is met nieuw dak, de schrijnwerkerij van pvc, hoge plafonds en concrete plakken tussen vloeren. De positie van alle ruimten is het oosten-zuiden-Westen, en hoogte van 900 m.
De verbazende tuin biedt 2 „terrassen aan“ en genoeg ruimte voor het kweken van bloemen en groenten, toevoegend een zwembad en BBQ is. De tuin is zonnig en overziend aan de berg. Het bezit verstrekt privacy en onvergelijkelijke kans om aan de mooie aard in één van de vreedzaamste gebieden in Europa te leven en te genieten van.
De elektriciteit en het water worden verbonden met de leidingen. Er is een optie voor snelle internetdiensten.
De komst op zeer redelijke prijs dit bezit is ideaal voor zij die het kalm leven dicht bij aard in zulk een aardige plaats zoeken. Dit is een zeer goede waarde voor geldbezit en wij adviseren hoogst bekijkend het.
Afstanden:
- De hotels van het mineraalwater en van het KUUROORD bij 27km (Banite)
- Populaire skitoevlucht bij 7072km (Pamporovo en Chepelare)
- De meest dichtbijgelegen grens aan Griekenland bedraagt 85km (Zlatograd)
- 80 km van Plovdiv en zijn internationale Luchthaven

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Banite
Regio: Smolyan
Provincie: Banite
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 145 m2
Oppervlakte grond: 145 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Banite | Banite Verminderd Vastgoed | Banite Luxe Vastgoed | Banite Goedkoop Vastgoed | Banite Huizen-Villa te koop