Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Sunny beach Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Sunny beach Burgas FR Inmueble a la venta Sunny beach Burgas ES Immobilien zum Verkauf Sunny beach Burgas DE Immobiliari in Venditap Sunny beach Burgas IT Immobiliën te koop Sunny beach Burgas NL Imoveis venda Sunny beach Burgas PT дома Продажа недвижимости Sunny beach Burgas RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Sunny beach, Bulgarije

£103.913 GBP | $140.617 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 105 m2
Oppervlakte grond: 105 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
IBG Real Estates Ltd.
Desi Hristova
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels,Greek, Russisch and Bulgarian
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/10/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Sunny beach, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
sq 105. m. flat met 2 Slaapkamers en gedeeltelijke Overzeese Mening in Koninklijk Strand Barcelo, Zonnig Strand, 50m aan het Strand
Ruime 2 die slaapkamerflat, op de 2de verdieping in het vijfsterren Koninklijke Strand Complexe Barcelo wordt gevestigd, geplaatst in het hart van Zonnige Strand en minuten slechts 2-3 gang aan het strand. Het koninklijke Strand Barcelo* * * is een prachtig complex met 3 grote openlucht en binnenzwembaden één, verscheidenheid van kwaliteitsrestaurants, een centrum van het KUUROORD een gebied van 1200 sq.m behandelen., ondergronds parkeren en een winkelcomplex die.
De flat is 105 sq.m en voor geleverd en uitgeruste verkoop. Het bestaat uit een hal, een woonkamer met keuken en het dineren gebied, 2 slaapkamers, een balkon met gedeeltelijke Overzeese mening, een badkamers met badkuip, toilet en daalt en tweede afzonderlijk toilet met gootsteen. De flat is voor verkoop zoals die op de beelden en ideal voor investering en het verhuren wordt getoond!
De diensten en Faciliteiten in Koninklijk Strand Barcelo, Zonnig Strand:
- 3 openluchtzwembaden, met inbegrip van kiddies' pool. met Jacuzzi.
- Binnen verwarmd zwembad met verwarmde Jacuzzi.
- De Geschiktheid van de staat van kunst/het centrum van het Kuuroord, met inbegrip van het volgende van belevingswaarde/de diensten
- Sauna, Solarium, Turks bad
- Jacuzzi, stoombad, 6 massageruimten
- Gymnastiek
- Zes themed restaurants rond het complexe à la carte omvatten, de stijl van het Buffet & KFC
- Bar/Koffie/bistro
- De bar van de pool
- De bar van de piano
- Specifieke ontvangst voor de gasten van de Flat
- Mediterraan stijlwinkelcomplex - binnenspeelplaats, Internet/spelenkoffie & launderette
- 50 meters aan het strand
De jaarlijkse prijs van het Onderhoud: 21 EUR/sq.m.

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Sunny beach
Regio: Bourgas
Provincie: Zwarte Zeekust
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 105 m2
Oppervlakte grond: 105 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
44
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Sunny beach | Sunny beach Verminderd Vastgoed | Sunny beach Luxe Vastgoed | Sunny beach Goedkoop Vastgoed | Sunny beach Appartement te koop