Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Plovdiv Bulgaria EN Immobiliers à Vendre Plovdiv Plovdiv FR Inmueble a la venta Plovdiv Plovdiv ES Immobilien zum Verkauf Plovdiv Plovdiv DE Immobiliari in Venditap Plovdiv Plovdiv IT Immobiliën te koop Plovdiv Plovdiv NL Imoveis venda Plovdiv Plovdiv PT дома Продажа недвижимости Plovdiv Plovdiv RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Plovdiv, Bulgarije

£223.370 GBP | $301.394 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 195 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Bestbgproperties
Zlatka Georgieva
Locatie: Bulgaria
Talen: Engels, Frans,Russisch, Italiaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Plovdiv, Bulgarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij brengen aan uw aandacht deze geleverde, met twee slaapkamers flat die in Plovdiv, district wordt gevestigd Yuzhen.
De flat is uiterst ruim. Het schept een totaal het leven gebied van 195.00 sq m. op. Het is ook zeer licht. Het bezit bestaat uit twee slaapkamers, één waarvan een Engels-reekskast, een badkamers met toilet, wasserijruimte met toilet en open plekwoonkamer, eetkamer en keuken heeft. Er is ook een reusachtig terras die de volledige flat omringen.
Het bezit is voor verkoop geleverd en klaar zich binnen te bewegen. Het eindigen is de hoogste kwaliteit die geen uitgave sparen. Het verwarmen/het koelen wordt verstrekt door twee hyperinverterairconditioners. Er zijn high-end ingebouwde toestellen, naar maat gemaakt meubilair.
De flat is enig voor de vloer. Het is op vloer acht van de acht.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: In Town
Postcode:
Plaats: Plovdiv
Regio: Plovdiv
Provincie:
Land: Bulgarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 195 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
6
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Plovdiv | Plovdiv Verminderd Vastgoed | Plovdiv Luxe Vastgoed | Plovdiv Goedkoop Vastgoed | Plovdiv Appartement te koop