3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Asenovgrad, Bulgarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Want de verkoop stevig een drie-verhaal huis met een gebouwd gebied van? is? 210 sq m. Het bezit wordt gevestigd in een schilderachtig toevluchtdorp in de bergen Rhodope.
Het huis is een gewapend beton en baksteengebouw, met de schrijnwerkerij van pvc. Het bezit is in perfecte voorwaarde, met inbegrip van de elektro bedrading en het door buizen leiden. Daar gasinstallatie. Het dak is correct. Het huis vergt geen reparaties. U kunt zich onmiddellijk bewegen in. Het bezit is uiterst geschikt voor zowel leven het het hele jaar door als voor een vakantie.
Het huis heeft drie vloeren en bestaat uit 3 geschikte slaapkamers, 3 badkamerss, 2 keukens (voor twee families die samen leven), een woonkamer en een eetkamer, natte ruimte en een kelderverdieping.
De tuin is 210 sq m in grootte. Het is terrasvormig en landschap. U kunt een tuinbarbecue gemakkelijk bouwen.
Het bezit is gesitueerd in een schilderachtig dorp, dat op zich een gevestigde balneological toevlucht is, zittend in het hart van de Bergen Rhodope. Het is ongeveer 40 km van Plovdiv en dichtbijgelegen Asenovgrad. De toevlucht is beroemd voor zijn het helen mineraalwaters, geschikt voor de behandeling van zenuwachtige, cardiovasculaire en musculoskeletal ziekten. Het mineraalwater heeft daar een unieke chemische samenstelling en een constante temperatuur, die het één van het meest gezocht voor in het land maakt.